Realizacje

Nasze realizacje

Nasza firma zajmuje się profesjonalną obróbką skrawaniem, realizowana przez doświadczonych specjalistów i przy użyciu profesjonalnych narzędzi jaką jest frezarka InfoTEC 4121 E. W zakresie naszych usług jest frezowanie CNC (w tym 2D, 3D), grawerowanie, cięcie, wiercenie. Najczęściej naszą maszynę do frezowania wykorzystujemy do produkcji reklam, kasetonów, liter przestrzennych, liter podświetlanych.

Efektywna reklama to taka, która dociera do jak największej ilości potencjalnych odbiorców, ale również zatrzymuje ich uwagę na dłużej, zapada w pamięć oraz pozwala zidentyfikować symbole czy kolory z konkretną marką. Ponadto skuteczna promocja powinna prowadzić do trwałego zainteresowania danym produktem czy usługą.

Proponujemy następujące formy reklamy:

  • Kasetony podświetlane LED są formą reklamy zewnętrznej, której elementy tworzone z dibondu, profili aluminiowych oraz z użyciem diód LED.
  • Litery podświetlane LED są bardzo popularną formą reklamy zewnętrznej, której elementy są frezowane, wycinane z materiału dibond, PCV, taśmy aluminiowej z użyciem diód LED.
  • Litery przestrzenne są formą reklamy zewnętrznej, której elementy tworzone są najczęściej ze styroduru, na które przyklejane są elementy z PCV czy dibondu. Całość bardzo pięknie się prezentuje.

Kasetony

kasetony-szczecin-30

Litery podświetlane

kasetony-szczecin-29

Litery przestrzenne

kasetony-szczecin-15